Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga

Page 6 of 7 [ 69 posts ] Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next

Author Message
 Post subject: Re: CIRKUS KUP PREDIKTOR
 Post Posted: December 13th, 2016, 8:26 pm 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

12.12.2016. 21:20
soderstorm wrote:
...
Toliko od mene.

13.12.2016. 9:38
Stoik wrote:
...
Toliko i od mene

!!!
13.12.2016. 12:22
soderstorm wrote:
...

Svaki komentar je suvišan.

Post Posted: December 13th, 2016, 9:21 pm 

Stoik wrote:
12.12.2016. 21:20
soderstorm wrote:
...
Toliko od mene.

13.12.2016. 9:38
Stoik wrote:
...
Toliko i od mene

!!!
13.12.2016. 12:22
soderstorm wrote:
...

Svaki komentar je suvišan.
postavio pitanje stoik bio na forumu nisam dobio odgovor,je li treba da spremim 20 evri ?

Post Posted: December 13th, 2016, 11:15 pm 

Razmišljaš li ti nekad pre nego što napišeš ovde nešto? :lol:

Post Posted: December 14th, 2016, 3:40 am 

Lepo je to znate šta ne želite ajde da čujem šta želite.

Ok ne sviđa vam se predlog igre, poštujem to. Voleo bih da neko još proba da unapredi igru nekim svojim originalnim predlogom. Da se cirkus liga i cirkus kup razlikuju u nečemu osim u formi. Da ne prepisujemo format jedne igre na drugu. Jer onda igramo dve iste što je suludo. Četiri godine već lutamo oko parova kupa red je jednom da stavimo tačku na to lutanje.

Post Posted: December 15th, 2016, 10:41 am 

Stoik wrote:
Razmišljaš li ti nekad pre nego što napišeš ovde nešto? :lol:

razmisljam i pitam...sta ces preduzeti povodom zadnjeg kola gde dosta igraca nije tipovalo? prosto pitanje ? sad treba da zastitis svoje necasne radnje i ne zelis da odgvoris ? ja znam sta cu preduzeti i to cu objaviti ali zelim prvo da dobijem odgovor od tebe kao nekoga ko vodi takmicenje i gde u zadnjem odlucujucem kolu pola takmicara ne tipuje?

ima odgovor,nema odgovor ?

Post Posted: December 16th, 2016, 1:39 pm 

Ne razumem. Jasno je šta svako dobija za propust u tipovanju. Svaki igrač je odgovoran za svoje postupke.

Druga stvar, da bude malo jasnije, vodim sva takmičenja sam. Niko se nije prijavio da preuzme odgovornost za ono što bi usledilo. Dakle, ako neko nema razumevanja za situaciju, pa mi još nabaci na vrat propuste u tipovanju, što potpada pod odgovornost svih nas pojedinačno, onda ti ni ja ni bilo ko drugi na sa ovog mesta ne bi mogao sročiti koju pametnu :nazdravlje:

Post Posted: December 18th, 2016, 11:27 am 

e mogu ja tebe naterati da teras druge da tipuju...to je valjda jasno,ali te mogu naterati da menjas pravila oko toga,jer ocigledno da kazna koja postoji nije adekvatna za regularnost takmicenja ...toliko...nesme vise da bude zvanja oko tipovanja...to su sad vise decije bolesti...u redu pred prvo kolo.....ali u sred sezone to nema smisla....kazna ko ne tipuje vise i ne ucestvuje i brisu se njegovi rezuiltati... ne moze protiv mene svako da tipuje a ti sa pola lige odigras na taj sistem i onda se racujanu ti rezulatati..ne moze i tacka...ili bar mene nema vise ako se moj predlog ne usvoji.... toliko...

Post Posted: December 18th, 2016, 6:17 pm 

Dakle, tvoj predlog je da kada neko propusti tipovanje mora da bude izbačen iz takmičenja i da mu se izbrišu svi rezultati?

Post Posted: December 18th, 2016, 10:40 pm 

tako je......nije regularno brate da sodestorm tipuje protiv mene i pobedi me a posle protiv ansa,matica i drugih ne tipuje navodim imena kao primer ....mozda je slucajno ,ne kazem da nije bilo utakmica gde nisam imao protvnika,ali iskreno mislim da ovaj deo prvenstva tih nije bilo ni jedna pa ni u kupu...ja razbijem mozak sta da stavim a u zadnjem kolu ljudi nisu ni tipovali i automatski dozvolili mojim protvnicima da me preskoce....nije da mi ne smeta,ali da se pogresno ne razumem,koja je svrha onda tipovanja ako se ovo desava ..nije regularno kapis...a kazna moze da bude samo brisanje rezultata,pa samim tim bi se izjednacio sa ostalim,ne ja nego svi....ako mogu da odvojim deset min da odem na sajt i iscitam neku vest,ako sam se prihvatio igre onda cu posotvati i organizatora i ostale ucesnike ...toliko od mene....ne kazem da nema slucajeva gde se zaboravi da tipuje ali sankcija mora da bude ta i nikakva druga ..cenim da ne mozes da ispratis sve rezultate i sva desavanja ..ozbiljno ti navodim primer moj,koji mi je zasmetao...tako da sam cvrsto doneo odluku ukoliko se moj predlog ne usvoji..onda mene nema u tim takmicenjima..odnosno ispostovacu ovo do kraja... u pocetku me jesi opominjao i nove clanove prihvatam za tipovanje ali stare,nema opravdanja....i hvala nomadu koji me je u par navrata opomenuo za tipove da li nisam dobro tipovao...ali i sam sam rekao da sam u guzvi ali zbog postovanja prema drugim igrao sam i igracu do kraja ....nije mi problem cirkus kup kao cirkus kup,da li je to ovaj sistem,smeta mi liga samipoina i sistem,prihvatljiv mi je i maticev predlog,ali sve igram ako igraju svi i odnose se prema takmicenju posteno i fer...ukoliko neko igra preko klinca onda neka ne igra...eto ..p.s. ako si u n.sadu za vikend sam tamo samo ne znam koliko imam vremena

Post Posted: December 19th, 2016, 10:07 am 

Ako već postavljaš neke uslove, zar ne misliš da bi trebalo da budeš poslednji koji će to da uradi? ;) Ističem pre svega ono tipovanje s Ans_filijalom. A čak i kada bi malo razmislio o tome ko tipuje ko ne... pogledaj samo statistiku onih koji nisu tipovali u toku prethodnih sezona. I sad kad bi krenuli tom logikom, koliko bi nas ostalo? Jel to cilj? Tebi kao i Soderstormu ovo dođe mnogo više od igre, zar ne?

Page 6 of 7 [ 69 posts ] Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga