Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga

Page 257 of 258 [ 2580 posts ] Go to page Previous  1 ... 254, 255, 256, 257, 258  Next

Author Message
 Post subject: Re: Cirkus liga
 Post Posted: May 27th, 2017, 6:10 pm 

soderstorm wrote:
A zašto bi u opšte pravili neku upravu za regularnost takmičenja. Koliko sam video Ans se javio da sabira, samo treba neko ili dva koji će da gleda da li je neko ispravno tipovao ili da li je tipovao ili da otvara topike tih kola šta ti ja znam, i eto vam rukovodstvo lige. Samim tim i Stoik ima pomoć on pošto je administrator može da se bavi tabelom i rešen problem. Pravila ne treba menjati znači samo taj deo oko podele odgovornosti i imate ligu. Svakako ne treba nove stvari uvoditi pošto će i prava liga da ukine podelu bodova tako da se stvari poravnavaju. U suštni vam trebaju igrači lako dostupni i ogroman problem rešen.

Na ovo pitanje sam ti već odgovorio, samo što si ga tada postavio pod drugim nick name, al ajde, nekad nije na odmet utvrditi pojedine sekvence gradiva, je l':
nomad wrote:
maticmatic wrote:
Ja nisam za komisiju i mislim da je 3 člana malo. Ja sam više za može se reći Rukovodstvo lige ili moderatorsku skupinu. Ali bez formalne titule.

Šta bi to podrazumevalo. Da se svako od tih članova bavi određnim segmentom. Znači jedan se bavi pravilima i njihovim impementiranje. Drugi se recimo bavi isključivo pravljenu rasporeda i što se gore navelo otključavanjem topika, pravljenjem topika itd. 3 bi se recimo bio zadružen za brojanje tj. sa računanje rezultata lige i recmo 4 da se bavi isključivo tabelom lige.

Sve u svemu podela zaduženja na veći broj ljudi i sve se može odraditi na vreme. Stim da se doda još jedan tj glavni koji bi rukovodilac. Recimo Salamanka koji bi imao zaduženja da kontroliše rad te grupacije. Ali da niko ne bude moderator nego da sve funkcioniše preko članova foruma.

Ne čitaš pažljivo, a to mi je nekako poznato, kao i sam "rukopis". Kreni iznova, od naslova topika pa naniže.
Vidiš, ja lično insistiram, baš na toj tročlanoj komisiji, kako nam se ne bi ponovila događanja iz tekuće takmičarske sezone, gde nam je jedna osoba samovoljno & kabadahijski prekrajala pravila, tokom već započetog takmičenja... o drugim zloupotrebama vlasti i anomalijama da i ne pričamo.

Što bi se samog rukovođenja takmičenjem ticalo, lično nisam pristalica sistema "samoupravljanja". Iskustvo mi govori:"gde je puno babica, tu su obično kilava deca".
Doduše, ko sam ja da bih sudio šta je ispravno, a šta nije!? Kako se dogovorite, takvo će Vam :klovn: takmičenje i biiti, je l'. :respect:

Jedna narodna izreka kaže:"sve se menja, sem kamenja". Koliko vidim, malicioznosti je i nadalje u izobilju, što takođe ide u prilog gornje teze!?
Sve mi se čini, da je ovo sada, upravo moja stanica, pošto nisam ni jedan od ove dvojice gospode sa sličice, koju u nastavku prilažem.

Image

Post Posted: May 27th, 2017, 7:05 pm 

[quote="nomad"]
kako nam se ne bi ponovila događanja iz tekuće takmičarske sezone, gde nam je jedna osoba samovoljno & kabadahijski prekrajala pravila, tokom već započetog takmičenja... o drugim zloupotrebama vlasti i anomalijama da i ne pričamo.[/color]

Upravo ta osoba se trudi da se ništa ne promeni što možeš pročitati na prošloj stranici. I nema tu nikakve malicioznosti( bar sa moje strane), samo je u kraćoj formi rečeno ono što si ti prethodno već rekao a odnosi se na istu osobu. :cheer:

Post Posted: May 27th, 2017, 9:04 pm 

Opaska o malicioznosti nije se odnosila na tebe, već na osubu koju smo oboje apostrofirali kao vinovnika neprimerenih i nečasnih radnji, a koja se ovde očigledno javlja pod više nadimaka... izvinjavam se što sam te doveo u nedoumicu, i s'ovim definitivno stavljam tačku na moj udeo u diskutovanju na ovu temu. Nažalost, nemam viš nerava, da se i pored najbolje volje i simpatija ka ovom takmičenju, borim protiv vetrenjača.
Ovo je moj lični stav, i nadam se da mi neće biti uzeto za zlo. Ako sam se o nekog u žaru diskusije ogrešio, do neba se izvinjavam. Želim vam svima svu sreću ovoga sveta u nastavku debate i takmičenja, i da očuvate ovo lepo mesto. Mene je nažalost pregazilo vreme. Srećno drugari cirkuZanti! :nazdravlje:

Post Posted: June 2nd, 2017, 9:23 pm 

Od teme zabanog karaktera napravili ste pricu o namestanju, samovolji, spletkama, pretnjama... Ali dobro, mozda je to nekom zabavno. Posto sam , za razliku od nekih, ucestovavo u smisljanju predloga za poboljsanje takmicenja bice mi zao ako se ne bude igralo sledece sezone. Imam par predloga kako bi mogli da igramo u slucaju da nema dovoljan broj takmicara da se popuni liga, vrlo rado cu vam ih izloziti ukoliko zelite da igramo a ne da raspravljamo ko pise iza mog nadimka i ko namesta. Zamolio bih vas da damo sve od sebe da se nastavi takmicenje.

Ako ipak ne bude mogucnosti da se nastavi igra ovde spreman sam da pokrenem sopstveno takmicenje na Facebook-u ili preko email-a. Ako ima zainteresovanih za tako nesto kontaktirajte soderstorma preko poruke pa cemo se dalje dogovarati.

Da ne bude zabubne, ne bih zeleo da me optuzite jos i za separatizm, ovo sa novom ligom preko FB i email-a je poslednja opcija u slucaju da je nemoguce nastaviti takmicnje na forumu iz bilo kog razloga.

Post Posted: June 21st, 2017, 8:20 pm 

Danas je oobjavljeno: SUPER LIGA SRBIJE - RASPORED TAKMIČENJA 2017/18
http://www.superliga.rs/sezona-2016-17/ ... takmicenja
Sudeći po rasporedu, ostalo je nekih mesec dana do početka nove takmičarske sezone... toliko sam ja pozvan da kažem, je l' :!: :?: :klovn:

Post Posted: July 9th, 2017, 8:52 am 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

maticmatic wrote:
Ako ipak ne bude mogucnosti da se nastavi igra ovde spreman sam da pokrenem sopstveno takmicenje na Facebook-u ili preko email-a. Ako ima zainteresovanih za tako nesto kontaktirajte soderstorma preko poruke pa cemo se dalje dogovarati.

Da ne bude zabubne, ne bih zeleo da me optuzite jos i za separatizm, ovo sa novom ligom preko FB i email-a je poslednja opcija u slucaju da je nemoguce nastaviti takmicnje na forumu iz bilo kog razloga.

Stoik wrote:
Licencirani igrači:

1. Stoik
2. Clash
3. Ans
4. Salamanka
5. Nomad
6. Voja

A gde je Maticmatic? :lol:
Znaš, da si se makar licencirao tvoja priča bi mogla da imala smisla. A imao si više od dva meseca fore za to. Tako da, hteo ti ili ne,... nisi se ti džabe pravdao.

I tako... ajmo sad opet raspravu bez kraja i bez spremnosti na rešenje...

Post Posted: July 17th, 2017, 12:44 pm 

Ja sam se juce setila da prvenstvo pocinje i da se nisam licencirala za novu sezonu. Eto, ako lige bude racunajte na mene :klovn:

Post Posted: July 19th, 2017, 7:56 pm 

Ne bih da smaram uvaženu CirkuZantsku klijentelu(kojoj je uzgred budi rečeno "maca pojela jezik") Đoletovim pesmama, ali moram za kraj & rastanak Image da okačim još jednu poučnu, koja slikovito govori o našim osebujnim karakterima...

Zahvaljujem se na ustupljenom vremenu i prostoru, i izvinjavam se ako sam zanemelu čitalačku publiku s'nečim, nedo bog smorio ili uvredio. Ajd, pa uzdravlju da ste mi, drugovi EX CirkuZanti Image

Post Posted: July 20th, 2017, 1:52 am 

Vreme je da konacno predjem sa reci na dela i preuzmem odgovornost ! :D
Prijavljujem se da budem glavni i odgovorni za Super ligu, 1. ligu i kup. Posto je ova sezona propala mozemo da pokusamo od sledece ako se slazete. Nema komisija , skupstina, zborova radnih i neradnih ljudi i upravnih odbora samo igra po pravilima koja cu napisati i koja ce biti dostupna svima u svakom trenutku. Ko procita i prihvati pravila moze da se igra. ;) Ako nesto ne bude valjalo znace se da sam ja krivac nece biti rasprava i ubedjivanja i onoga "svi znamo sta ne valja pametujemo nece niko nista da radi" - ako ne valjam vi nadjite nekog ko ume bolje i odmah me menjajte . :nazdravlje:

Post Posted: July 20th, 2017, 6:40 am 

Šta bi sa tvojim flejzbuk takmičenjem? Velika navala ili.....daj šta daš? :glava_zid:

Page 257 of 258 [ 2580 posts ] Go to page Previous  1 ... 254, 255, 256, 257, 258  Next

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga