Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga

Page 13 of 14 [ 138 posts ] Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Za koji ste sistem takmičenja
1. Novi sistem sa podelom bodova 50%  50%  [ 7 ]
2. Novi sistem bez podela bodova 14%  14%  [ 2 ]
3. Po starorom sistemu. 21%  21%  [ 3 ]
4. Drugo. 14%  14%  [ 2 ]
Total votes : 14

Author Message
 Post subject: Re: Novi Sistem takmičenja za Cirkus Lige
 Post Posted: July 4th, 2015, 10:42 pm 

Quote:
1. Novi sistem sa podelom bodova 50% 50% [ 7 ]
2. Novi sistem bez podela bodova 14% 14% [ 2 ]
3. Po starorom sistemu. 21% 21% [ 3 ]
4. Drugo. 14% 14% [ 2 ] x

Joki :whistling:

Post Posted: July 5th, 2015, 11:15 am 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

Izvršili ste medijski pritisak na Soderstorma, koji je morao sa svojim filijalama :mrgreen: da popusti... bar ovog puta :masna: A vi sledeći put ispalite za sastanak i ima da vas preglasa sa svim predlozima. Ovog puta je bio popustljiv, došao je samo s jednom filijalom, koju je prethodno obučio kad treba da diže ruku :mrgreen: bio je ubeđen da će i stim snagama da oduva sve na zadedanju Cetralnog komiteta.

Post Posted: July 5th, 2015, 12:12 pm 
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)

Quote:
1. Novi sistem sa podelom bodova 50% 50% [ 7 ]
2. Novi sistem bez podela bodova 14% 14% [ 2 ]
3. Po starorom sistemu. 21% 21% [ 3 ]
4. Drugo. 14% 14% [ 2 ] x

Ovo iznad nije nikakvo merilo, ono što sam rekao a to je da će se na sastanku odlučiti koji će se sistem igrati.

Na samom sastanku se moglo videti i čuti da podela bodova nije toliki problem koliko se ovde nameće ali ajde da ne bude posle da sam ja neki Gargamel koji ne sluša predloge. Tako da predlog Slaninarke za kup mi se dopao pa je i prihvaćen bez nekog protivljanje mene i moje "filijale" kako kaže Stoik.

Ono što je na sastanku bilo zanimljivo jeste mimoilaženje mišljenja članova saveze :mrgreen:
Što se tiče tih filijala Stoik može da vam objasni ali ajde da kažem kako će to funkcionisati. Kao što se radi u Španiji tačnije Sekundi tako će i ovde. Filijale nemaju nikakvog uticaja tako njihov plasman se ne računa kako u kupu tako i u prvenstvu. To znači da u koliko filijale završe regularni deo izand crte ili u okviru 8 mesta oni se automatski šalju na poziciji od 9 pa naniže u zavisnosti od broja bodova ali bitna stvaka je njihov plasman se ne računa. Jedina svrhe filijale će biti što veća regularnost i što manje utakmica za zelenim stolom. Da ne bude zabune bodovi se računaju samo se plasman ne računa.

Post Posted: July 5th, 2015, 12:34 pm 

Ajmo ovde lepo pravila na sunce da ne bude posle kako, kada, nisam znao......
Ja sam shvatio da niko nema prednost glasanja vec kad ko hoce ili gresim? :nazdravlje:

Post Posted: July 5th, 2015, 5:23 pm 

U pravu si, gost nema prednost u tipovanju. Gledaću da stignem da ispišem pravila u utorak :nazdravlje:

Post Posted: July 6th, 2015, 12:04 am 

a sto si uzeo spanski primer filijala ..tako vam odgovara ili je nesto drugo u pitanju..postenije takmicenej a?

Post Posted: July 6th, 2015, 9:56 am 

Zašto baš Španski model e pa tamo je sve razjašnjeno, svaki tim uglavnom ima svoj B tim koji igra takmičarske utakmica ali njihov plasman u globalu se ne računa tako da nemogu se plasirati u Primeru. Ali mogu ispasti iz Sekunde što preko plasmana što ako njihov prvi tim ispade u istu.Eto zato je uzet taj model.

Da bi liga bilo što zanimljivija sa što to manje završenih mečeva za zelenim stolom. U ostalom ako je rečeno da njihov plasman se ne računa zašto se ovo u oopšte raspravlja, kontam da ljudi baš vole te utakmice gde imaš već u startu 3:0. E pa sad se mora malo pomučiti za bodove. Takođe ako ni to nisam napomenuo te filijale se mogu ugasiti istog momenta ako se nađe takmičar koji će ih zameniti.

Još nešto da razjasnim. Filijale u kupu ni u ludilu nemogu da igraju protiv svojih prvih timova znači biće odvojeni jedni od drugih.

Prosto i jednostavno.

Post Posted: July 6th, 2015, 5:09 pm 

Проблем је што је овде само моја филијала јавна, тј за остале се не зна, тако да никако не може бити регуларно. :cheer:

Post Posted: July 6th, 2015, 5:59 pm 

Što bi u principu značilo da je u petak Soderstorm nagovorio nekog derana da glumi Maticmatica :mrgreen: Ako si po običaju znao da ćeš da ispališ, mogao si poslati filijalu na sastanak :masna:

Post Posted: July 6th, 2015, 7:46 pm 

Ako sam dobro razumeo, mi dakle imamo slučajeve da tzv. tim i tzv. filijala nastupaju u istom rangu CirkusLigaškog takmičenja?!? :shock:
Ako je to tačno, prisiljen sam da odustanem od daljeg takmičenja. Dovoljna je nepravda, sama pojava FANTOMSKIH filijala, da bi nadmetanje i pre samog početka bilo proglašeno neregularnim. Ansova tzv filijala je javna, I kao talvu mogu da je razumem I prihvatim, sve dok se ne nalaze u istom rangu takmičenja. One druge, fantomske niti mogu, niti želim da tolerišem. Hvala! :lalos:

Page 13 of 14 [ 138 posts ] Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga