Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga

Page 2 of 5 [ 49 posts ] Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Author Message
 Post subject: Re: Bundes Zirkus Liga
 Post Posted: June 25th, 2015, 10:35 pm 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

Salamanka wrote:
Zbog obaveza koje imam u organizovanju mnogo jaceg takmicenja,nisam u mogucnosti da se posvetim i organizaciji jednog i jedinog ispravnog tamicenja u cirkus ligi(ovoj nasoj),tako da je veliko pitanje da li cu se takmiciti bilo gde.

Kako napreduju pripreme? Ode ti u funkcionere, nećeš više s nama da se igraš čak ni ovde? :mrgreen:

Post Posted: June 28th, 2015, 4:44 pm 

Kao sto sam i rekao ovde zbog velikih obaveza koje sam imao a pre svega prema postovanju prema saborcu ansu,velikom mukom sam izdejstvovao da stoikova cirkus liga ne dobije sama licencu i da jedina ona bude priznata u medjunarodnim krugovima. Od ove godine svetska organizacija priznaje obe lige a prvak nase drzave ce se dobiti iz finalnog susreta ove dve lige( cirkus lige i bundez zirkus lige). Predocavanjem svih dokaza celnici svetkske lige su uvideli da imamo ligu koja nije regularna u i kojoj jedna covek sa domacim pomagacima ima monopol nad ligom i takmicarima nije omoguceno da se posteno bore. O svemu ce celnici one lige biti sluzbeno obavesteni. Taman bundes zirkus liga imala i jednog clana,taj ce biti pobednik i igrati sa pobednikom mopolisticke lige i tako ce se doci do drzavnog prvaka. Takodje datum prijave za jednu i drugu ligu mora biti do zadnjeg momenta pocetka odigravanja prvog kola.

jedina mogucnost ili nedoumica je sta raditi sa vicesapionima lige. moj predlog je bio da prvi iz cirkus lige igra sa drugim iz bundes zirkus lige kao polufinalni par i obratno u drugom slucaju,pa da se odigra finale,ali nije naisao na odobravanje svetskih celnika. Odredjeno je da se celnici liga dogovore oko ovog stava a rok za donosenje odluke je do kraja jesenjeg dela kada se mora prijaviti sta i kako,odnosno slazete li se sa ovim predlogom,ili ostaje predlog celnika svetske organizacije da se odigra samo finale.

sa postovanjem

salamanka

Post Posted: June 28th, 2015, 10:26 pm 

Kuuuul... i posle ćeš se opet buniti što će sTole kao prvak obe lige igrati sam protiv sebe sa pehsr univerzuma :masna: :mrgreen:

Post Posted: June 29th, 2015, 7:01 pm 

nemo spinujes i lupetas......ti ne mozes da igras u ovj ligi jer nisi ni u jednu doborosao jer se bavis manufetluci ...znaci ako ces vec biti prvi u toj tvojoj kako unapred najavljujes onda ce neko igrati sa tobom u tom finalu :masna:

Post Posted: June 30th, 2015, 12:25 am 

Kako najavljujem? Stvar prosta. Vidim ko su mi konkurenti u toj tvojoj famoznoj ligi :mrgreen: Ako bude opet neka revijalna utakmica dozvoliću ti da me pobediš, da ne nabijam komplekse :mrgreen:

Post Posted: June 30th, 2015, 9:26 am 

nema potrebe brat da nabijas nikome koplekse..opusti se..najvljujes pobedu u svojoj ligi i kao sampion da igras sa samionom jedine ispravne i prave lige Bundes Zirkus gde se pobednik unapred nije poznat, za razliku od ove tvoje gde si ti vec pobedio a takmicenje nije ni pocelo...

a posto non-stop spinjes tebi je strogo zbranjeno takmicenje u jedinoj postenoj ligi koja postoji a to je Bundes Zirkus liga

zao mi je ali sam si se razotkrio

Post Posted: June 30th, 2015, 3:34 pm 

Ne daš mi da učestvujem čak ni pod tvojim patronatom? :smejanje: To valjda nešto govori o sToletovim kvalitetima :masna:

Post Posted: June 30th, 2015, 6:28 pm 

:masna:

Post Posted: June 30th, 2015, 6:55 pm 

Stoik wrote:
Ne daš mi da učestvujem čak ni pod tvojim patronatom? :smejanje: To valjda nešto govori o sToletovim kvalitetima :masna:

govori o tvom bezobrazluku da ne kazem lopovluku aahhahaa

Post Posted: June 30th, 2015, 6:57 pm 

Joki wrote:
:masna:

dobro dosao u jedinu postenu ligu na ovim prostorima. zelim ti fer i postenu borbu u takmicenju i neka bolji pobedi.

Page 2 of 5 [ 49 posts ] Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga