Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga

Page 10 of 12 [ 120 posts ] Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Da li su novine zanimljive
1. Jesu. 42%  42%  [ 5 ]
2. Nisu. 17%  17%  [ 2 ]
3. Ništa ne valjaju. 42%  42%  [ 5 ]
Total votes : 12

Author Message
 Post subject: Re: UPDATE pravila za sledeću sezonu
 Post Posted: March 10th, 2016, 4:44 pm 

Stoik wrote:
Onda ja nemam rešenje za ono što se nekima ovde ne sviđa. Onda predlažem da svako ko nije siguran u svoju prognozu napiše da ako nešto ne valja ispravi administracija, a ako administracija ne ispravi onda gubi bodove :mrgreen:

znaci moze adminisracija da ispravlja i prepravlja kako im volja...to mi reci rodjace ,tako se i osvajaju kupovi i prvenstva i cim vam neko pridje vi pimenjujete pravila kako vama odgovara he..he samo se sve vise razotkrivate banditi

Post Posted: March 10th, 2016, 8:33 pm 

Морао се кад тад излетети...

Post Posted: March 10th, 2016, 9:42 pm 

ans wrote:
Морао се кад тад излетети...

ma nije problem kad ispravlja pre pocetka utakmica,za to se niko i ne buni,nego je problem sto ispravlja posle zavrseka utakmica,onaj se nudi za telefonski razgovor i dogovr ,sta li ovaj smera :mrgreen:

Post Posted: March 11th, 2016, 12:04 am 
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)

Pravite buku bez preteranog razloga. Ako se dogovorimo da sledeće sezone uvedemo recimo taj autogol kao novinu. Tada greške neće biti toliki problem i neće biti potrebe za ispravljanjem. Samim tim ova glupa polemika nestaje. Pošto je ostala tako je kako je, nema nazad.

Što se tiče ove sezone greške se mogu ispravljati pre početka tog tipa. Samo je bitno da se primeti grešeka i lepo se ispravi. Naravno ako se ista primeti na vreme. Ne visimo svi na forumu 24 sata. Mada ako hoćete da to izbegnete to, pa valjda je logično da se u roku od tih 20 minuta koliko traje editovanje pregleda prognoza. Pa problema neće biti.

Bitna stvar da bi se izbegle ove polemike proveriti svoju i protivnikovu prognozu. Nije to nikakva nauka. I probleme jednostavno nema. Samim tim i glupe rasprave o nameštanju nema.

Post Posted: March 11th, 2016, 1:09 am 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

salamanka wrote:
Stoik wrote:
Onda ja nemam rešenje za ono što se nekima ovde ne sviđa. Onda predlažem da svako ko nije siguran u svoju prognozu napiše da ako nešto ne valja ispravi administracija, a ako administracija ne ispravi onda gubi bodove :mrgreen:

znaci moze adminisracija da ispravlja i prepravlja kako im volja...to mi reci rodjace ,tako se i osvajaju kupovi i prvenstva i cim vam neko pridje vi pimenjujete pravila kako vama odgovara he..he samo se sve vise razotkrivate banditi

Ne bih te prekidao. Molim te nastavi sa svojim ukopavanjem :smejanje:

Post Posted: March 11th, 2016, 1:55 pm 

soderstorm wrote:

Bitna stvar da bi se izbegle ove polemike proveriti svoju i protivnikovu prognozu. Nije to nikakva nauka. I probleme jednostavno nema. Samim tim i glupe rasprave o nameštanju nema.

Kada ne bi morao da proveravaš protivničku prognozu tek tada ne bi bilo problema.

Post Posted: March 11th, 2016, 1:58 pm 

I šta bi onda time dobili. Recimo vezano za poslednji slučaj. Dobili bi ono što piše u rezultatima. I šta bi onda bilo, vrteli bi se kontantno oko jedne glupe tačke. U poslednje vreme taćnije od prve ove situacije koja se desila početkom sezone odlučio sam pre nego što nešto uradim da pitam Stoika. Šta on kaže tako uradim i ja. On je rekao ne diraj ništa i nisam dirao. I tako će biti do kraja sezone. Nemate za to brige. Znači ko napiše prognozu sa greškom ako se sam ne javi da je ispravi neću ni ja je menjati. Znači sami vi ako hoćete javite ako neće kraj priče.

Ja se trudim da budem fer ali pošto očigledno to se nekom ne sviđa odlučio sam da samo računam rezultate.

A šta ćemo sa ovim. Ostavićemo pa šta bude bude.

Quote:
Metalac - Rad X
Vojvodina - Borac 2-3
Spartak - OFK Beograd 0-1
Novi Pazar - Crvena zvezda odloženo
Jagodina - Radnički Niš 0-1
Partizan - Voždovac 2-3
Mladost - Čukarički odloženo
Javor - Radnik 1

Partizan - Voždovac 2:0

Post Posted: March 11th, 2016, 2:14 pm 

A kako nema kada po pravilu ima. Nemože se protiv pravila. Da bi to rešili mora se promeniti pravilo 4x4 i da se jednostavno izbaci. I onda dolazimo do toga da ligu kakva je naša tipujemo kao da se radi o Premier ligi a razlika ko nebo i zemlja.

Post Posted: March 11th, 2016, 2:15 pm 

Šta bi time dobili?
Kada nema pogrešnog tipovanja nema ni rasprave. Vrlo jednostavno ali ajde da komplikujemo. ;)
A šta je problem sa mojom postavljenom prognozom? Ako ima neka greška reci pa da ispravim.

Post Posted: March 11th, 2016, 2:18 pm 

Nisi dao prognozu da ta dva meča koja su odložena. Kao prvo, kao drugo možeš da ih postaviš što se mene tiče kada se budu igrali ali moraju da budu u okviru pravila 4x4. Recimo Zvezdu planiraju utorak možeš da staviš prognozu za taj meč 30 minuta do početka meča. Pošto vidim da su oba ista znači ostaje ti na dva meča da staviš fiks. Pošto tip odloženo ne postoji niti spada u golove niti u fiks u ovom slučaju :masna:

Page 10 of 12 [ 120 posts ] Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga