Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga » Cirkus Superliga

Author Message
 Post subject: Re: 29. kolo
 Post Posted: April 11th, 2017, 12:10 am 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

Konačni rezultati:
Clash - DonKorleone 5:0 ( DonKorleone nije tipovao )
Salamanka - Soderstorm 5:0 ( Soderstorm nije tipovao )
Zelja fcv - Stoik 0:3 ( Zelja fcv zakasnio s tipovanjem na sve mečeve )
Sama_rate - Nomad 2:5
BajkoRajko - Ans 5:3
Srdjan - Maticmatic 4:2
Slaninarka - Ivan 4:2
GUNNERS - Copke 2:6

Post Posted: April 11th, 2017, 2:55 pm 

izvinjenje slaninarci...trebalo je bajko rajko da stoji...zbog Stoika necu ucestvoati dogodine ni u jednom takmicenju ,pogotovu sto je odigrao 85 posto utakmica gde mu protivn nije tipovao,gde je zakasnio,gde je omasio i slicno........sto s emene tice mozda ni nastavak prvenstva necu odigrati...meni je dosta da se gazim ...

Post Posted: April 11th, 2017, 3:02 pm 

nomad wrote:
Prika, izvini što se mešam, al' reci ti meni gde si ti pokupio te podatke!?
Nikako da se otmem utisku, da i ti imaš problema sa naočarima, ili se tu ipak radi samo o nekim insinuacijama?
Evo ti prilažem aktuelnu tabelu, u koju Stoik još nije uneo rezultate tek odigranog 29. kola...
Image
Ako se sećaš, baš zbog toga sam pominjao potrebu za nekim Stoikovim saradnikom, koji bi furtom ažurirao podatke, da te ne bi toliko bunili.
Kao što i sam vidiš, kad obradiš 29. kolo i uneseš ga u gornju tabelu, dobićeš sliku koja veze nema sa tvojom intimnom listom želja.
Ali, suma sumaru, na programu 30. kola je veliki "Večiti derbi" CSL :klovn: :arrow: Stoik vs Salamanka :jastuci: :respect:

vidis prika ,guza gace zvace......ja sam sabirao rezultate i u mojoj tabeli umesto slaninarke treba da stoji bajko rajko....a bodovi su izracunati po tiipovima koji su stajali do sinoc ,gde nige nije navedeno da je zelja zakasnio sa tipovanjem i izrazavam sumnju da je tako.......jer se Stoik uplasio igranja pley auta ......zato me zabole sta ce biti u zadnjem susretu u ovom kolu,tipovao jesam u nadi da ce duel biti odlucujuci .......ali ima mange pravo da vodi svoje takmicenje kako hoce i da donosi pravila kakva hoce.....recite svi sta god hocete ,pa i onu floskulu ko gubi ima pravo da se ljuti......bas me briga.....ja sam zavrsio sa cirkus ligom......svim ucesnicima sem stoika zelim srecan nastavak sezone i uspesnu borbu za bodove ali ja ne zasluzujem da ucestvujem u ovom cirkusu i strasno sam ljut.....posto sam principijalan covek ......promena moje odluke moze biti samo priznavanje rezulatata zelje koji je pobedio stoika sa prognozom....i priznavanje tabele onakva kakva stoji onako kako sam ja izracunao....pozdrav svima

Post Posted: April 11th, 2017, 3:09 pm 

ako vodis takmicenje i neces nikoga uz sebe i ne zelis da prihvatis ni jedan savet i predlog igraj se sam.......ako vodis takmicenje sto nisi a imao si vremena na pretek da napises da je zelja zakasnio sa tipovanjem,ili nije zakasnio....nego se javljas tri dana posle zavrsenog kola,ako nemas vreman ,onda si trebao mda imas nekoga ko ce odradi to za tebe......a ako covek vodi takmicenje i tri dana ne udje na sopstveni forum i ne reaguje na zakasnele tipove,stya pricati onda...sramno,samotno,bahato,bezobrazno......

Post Posted: April 11th, 2017, 10:41 pm 

:lol:
Što je najbitnije, podsetio sam Zelju fcv da tipuje na vreme :nazdravlje:
A kakva je tvoja matematika... mislim, matematikaaaaa???

Post Posted: April 11th, 2017, 11:15 pm 

moja matematika je da te zelja razguzio i pobedio........posto i dalje tvrdoglavo odbijas bilo kakavu saradnju sa nekim,posto nisi opravdao i napisao zbog cega nisi napomenuo da je zelja zakasnio...zbog toga sam zavrsio sa cirkus ligom......bilo mi je lepo dok si me gazio na svaku opasku....ali mazohista bas toliki nisam....uzivaj u svojim pobedama,titulama ,kupovima....samo napred !!!!!!!!!!

Post Posted: April 12th, 2017, 12:35 am 

Ni Voji nije toliko krivo što je ispao iz Kupa, koliko je tebi što ne možeš da me prestigneš u ligi :lol:
Sve je naznačeno, a to "kada" si ti nešto očekivao... to možemo odmah da uvrstimo u pravila igre, pa onda da polemišemo. Ovako... opet ti dobra matematika.

Evo, predlažem za ovo kolo obrnutu situaciju. Ti bi da uračunaš prognozu od Zelje fcv, koji je tipovao 10 minuta pre kraja mečeva. Ajmo sad ovako. Ajde da sad u ovom kolu ja tipujem 10 minuta pre kraja mečeva protiv tebe, pa da vidimo ko će koga da "raz*uzi" i pobedi. I ako ne budeš hteo onda ću tebe da prozovem banditom i da demonstrativno odustanem od daljeg takmičenja :lol:

Post Posted: April 12th, 2017, 3:34 am 

salamanka wrote:
nomad wrote:
Prika, izvini što se mešam, al' reci ti meni gde si ti pokupio te podatke!?
Nikako da se otmem utisku, da i ti imaš problema sa naočarima, ili se tu ipak radi samo o nekim insinuacijama?
Evo ti prilažem aktuelnu tabelu, u koju Stoik još nije uneo rezultate tek odigranog 29. kola...
Image
Ako se sećaš, baš zbog toga sam pominjao potrebu za nekim Stoikovim saradnikom, koji bi furtom ažurirao podatke, da te ne bi toliko bunili.
Kao što i sam vidiš, kad obradiš 29. kolo i uneseš ga u gornju tabelu, dobićeš sliku koja veze nema sa tvojom intimnom listom želja.
Ali, suma sumaru, na programu 30. kola je veliki "Večiti derbi" CSL :klovn: :arrow: Stoik vs Salamanka :jastuci: :respect:

vidis prika ,guza gace zvace......ja sam sabirao rezultate i u mojoj tabeli umesto slaninarke treba da stoji bajko rajko....a bodovi su izracunati po tiipovima koji su stajali do sinoc ,gde nige nije navedeno da je zelja zakasnio sa tipovanjem i izrazavam sumnju da je tako.......jer se Stoik uplasio igranja pley auta ......zato me zabole sta ce biti u zadnjem susretu u ovom kolu,tipovao jesam u nadi da ce duel biti odlucujuci .......ali ima mange pravo da vodi svoje takmicenje kako hoce i da donosi pravila kakva hoce.....recite svi sta god hocete ,pa i onu floskulu ko gubi ima pravo da se ljuti......bas me briga.....ja sam zavrsio sa cirkus ligom......svim ucesnicima sem stoika zelim srecan nastavak sezone i uspesnu borbu za bodove ali ja ne zasluzujem da ucestvujem u ovom cirkusu i strasno sam ljut.....posto sam principijalan covek ......promena moje odluke moze biti samo priznavanje rezulatata zelje koji je pobedio stoika sa prognozom....i priznavanje tabele onakva kakva stoji onako kako sam ja izracunao....pozdrav svima

Vidiš prika, s'obzirom na prirodu posla kojim se baviš, mislio sam da si vizuelan tip...ali, verovatno sam potrefio da imaš neznatnih problema sa naočarima(kao i ja) što dolazi s godinama. :masna: Evo, da te demantujem, i pokažem ti da je bilo napisano kad i u koje vreme je Zelja_fcv tipovao:

Image

Znači, Zelja_fcv je šale radi postavio "kukavičija jaja", a ti si o'ma naseo. :zubi:
Nemoj se ljutiti, al mislim da si poput mnogih drugih, i ti preozbiljno shvatio ovu tzv. VIRTUALNU STVARNOST.

Image

Veruj mi na reč, iznad svega bih voleo i želeo, da te sTole postavi da vodiš ove lige, pa da i tebe učesnici malo "stave u mašinu" ni kriva ni dužna. Gazda sTole, najozbilnije predlažem gosn Salamanku :respect: za novog "zelenog", baš bi mu pristajalo! :nazdravlje:

Post Posted: April 12th, 2017, 10:25 pm 

Brate nomade izvini,imam problem sa naocarima ...ali imma i problem da dan nakon zavrsetka meceva ja moram da racunam koji sam na tabeli i kako stvari stoje pred zadnje kolo,da gledam ko sa kim igra...i jos da gledam ko je kad tipovao..nije moj posao,posao onoga ko vodi takmicenje je bilo da upozori da je neko zakasnio sa tipovanjem .....i nema odluke zavrsio sam sad i odmah sa cirkus ligom.......smatgram da sam u pravu.......nije mi krivo nista ,nije mi zelja da nekoga izbacim pobedim,eto zajebavamo se malo...dao sam sebe proed svih obaveza koje imamm,sto puta vecim nego glavni bandit,a on ne moze da udje jednom dnevno na sopstveni forum.....meni dosta...

Post Posted: April 12th, 2017, 10:36 pm 

i ne znam koju nomad intimnu zelju pominje........slaninarki sam se izvinio ako na to mislis jer sam omasio u zbrajanju bodova kod nje odnosno kod bajka rajka,a posto mi je slaninarka stalno na pameti,ako oces i to da znas.....pozdrav za doticnu....a ti oduzmi banditu tri boda dodaj zelji ubaci bajka rajka tamo gde treba saberi moje bodove,banditove,bajko rajkove i,ivanove i vidi jos ko je tamo na moj tabeli i gledaj gde je greska,posto ima vreme postovanja pogledaj kad je zavrseno kolo,kad sam ja racunao i kad se bandit javio.....opet kazem..meni dosta......

Page 3 of 4 [ 31 posts ] Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Board index » VOJVODINA » Cirkus liga » Cirkus Superliga